EVANGELIKÁLNÍ SPOLEČENSTVÍ BRNO

Letní kempy

Konečně týden offline

O prázdninách je čas „vypnout“ - nejen telefony, ale změnit i prostředí. Proto každoročně pořádáme několik táborů a campy, které jsou určené pro různé věkové kategorie. Je to vždy nezapomenutelný týden, na který všichni ještě dlouho vzpomínají.Dětský tábor je jedna velká smršť dobrodružství. Děti mohou objevit spoustu nových věcí a naučit se něco, co ještě nikdy nedělaly. Co například? Běhání po lese v převleku za rytíře, hledání pokladu anebo přespání v divoké přírodě jen tak ve spacáku, bez stanu a baterky. Oblíbené činnosti na táboře je také hlasitý zpěv u ohně nebo vyprávění zajímavých příběhů z Bible, které dodnes přináší své poselství.

Tábor se koná každé léto a je určen pro děti ve věku 2. - 9. třídy základní školy.

Kontakt:
Pavel Hájek
organizátor dětských táborů
detskytabor@esbrno.cz
+420 603 774 843

YouthCamp je moderní pojetí multicampu, ve kterém si mladí mohou vybrat z řady různých aktivit: hudební, taneční, sportovní workshopy, survival, mají také možnost seznámit se a procvičit svou angličtinu s rodilými mluvčí z USA. Je to čas poznat nové přátelé a zažít spoustu zábavy, ale také zamyslet se nad životními otázkami, které v tomto věku mladí aktuálně řeší.

Camp je určený pro mládež ve věku od 13 do 20 let.

Kontakt:
Iveta Ukropcová
ivcaukr@seznam.cz

příměstkým táborem se o prázdninách žádná nuda nekoná. Je to příležitost objevit nová místa ve městě, luštit šifry a záhady nebo zkusit si nové sporty. Děti se sice každý den vrací domů, ale jsou celé nedočkavé, co se bude dít další den. Tábor není jen o zážitcích, ale jeho cílem je také vytvořit atmosféru přijetí, kamarádství, důvěry a učit hodnotám, které jsou v životě důležité.

Příměstský tábor probíhá o prázdninách v Brně a zve děti ve věku od 6 do 12 let.

Kontakt:
Marie Sponarová
primestskytabor@esbrno.cz