Evangelikální společenství Brno

Fusion Brno je moderní studentský rock-popový pěvecký sbor pro mladé lidi ve věku 13-20 let. Fusion je otevřen všem bez ohledu na jejich schopnosti, protože nabízí mnoho příležitostí, jak se zapojit. Přestože je Fusion amatérským sborem sborem, vkládá do svých vystoupení ohromnou energii a nadšení, které dělají z jejich koncertů skvělý zážitek!

Mladí lidé nejen zpívají ve sboru písně, které si sami vybírají a aranžují, ale v různých workshopech mají příležitost se naučit hrát na hudební nástroje, dirigovat, organizovat akce a koncerty, zapojit se do tance, dramatu, práce s médií a řadu dalších věcí. A to vše pak mohou předvést na koncertech, kde pokaždé někdo něco dělá poprvé.

Fusion Brno zaštiťuje organizačně Evangelikální Společenství z.s., ale mnoho jeho členů nejsou křesťané. Fusion je vynikající platformou pro společnou aktivitu mladých lidí bez ohledu na světový názor. Zároveň je příležitostí seznámit se s křesťanstvím a přitom spolu dělat to, co nás baví. V národním měřítku je Fusion zastřešován Křesťanskou akademií mladých, mezinárodně pak americkou organizací Josiah Venture, v rámci které Fusion funguje v dalších šesti zemích Evropy. V České republice kromě Brna, funguje Fusion v současnosti v Havířově, Ostravě, Frýdlantu, Vsetíně, Tachově, Ústí nad Labem a nově také v Písku.

Fusion Brno je finančně podporován z příspěvků členů (800 Kč / rok), dary členů Evangelikálního Společenství, dary rodičů, magistrátem města Brna a městskou částí Brno - Nový Lískovec, pro které všechny je Fusion Brno se svou křesťanskou etikou bezpečnou zónou pro jejich dospívající děti.

Scházíme se každou středu v 17:00 v kinosále ZŠ Svážná,
neváhej a přijď se podívat!
Kontaktujte nás:
Více informací zde:
Základní škola Svážná 9, Brno
marak.pavel@tiscali.cz